• Odwiedziny: 320629

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 2 września 2013 roku pani dyrektor mgr Jolanta Bączek oficjalnie ogłosiła uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. Dla wszystkich uczniów to już kolejne rozpoczęcie roku szkolnego, ale dla kilkudziesięciu uczniów pierwszy raz w murach tej szkoły. Pani Dyrektor powitała nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Na początku pani Dyrektor odczytała list Ministra Edukacji Narodowej. Pani Krystyna Szumilas - Minister Edukacji Narodowej w swoim liście zaproponowała, aby rozpoczynający się rok szkolny był Rokiem Szkoły w Ruchu i zachęcała uczniów, nauczycieli i rodziców do jego organizacji i aktywnego w nim udziału. Następnie pani mgr Jolanta Bączek zwróciła się do wszystkich uczniów o zachowanie szczególnego bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Prosiła również o zachowanie bezpieczeństwa podczas pobytu w szkole, zwróciła się do uczniów klas starszych, by pomagali kolegom z klas młodszych.

Na koniec pani Dyrektor życzyła wszystkim owocnej pracy i sukcesów w tym nowym roku szkolnym.