• Odwiedziny: 320505

Wieczorek pożegnalny klas trzecich - 2014

Dnia 11 czerwca 2014 roku w Publicznym Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Jednorożcu odbył się wieczorek pożegnalny klas trzecich. Uczniowie rozpoczęli przygotowania w środę, kilka godzin przed imprezą. Uczestnicy pięknie przyozdobili salę balonami i bibułą. Bal rozpoczął się o godzinie 16.00.

Już na samym początku miło przywitał nas zespół "Maxim". Młodzież świetnie się bawiła. Godzinę później rodzice, którzy pełnili dyżury i pomagali nam zorganizować uroczystość, podali nam obiad. Każdy ze smakiem zjadł posiłek, który nam przygotowano. Po pewnym czasie zespół ponownie zaprosił nas do wspólnej zabawy. Wszyscy tańczyli, a z upływem czasu uczniowie zaczęli również śpiewać. Nie zabrakło piosenek z dedykacjami. Każdy z nas mógł poprosić zespół o zaśpiewanie ulubionego utworu. Co pewien czas robiliśmy sobie przerwy, aby odpocząć i poczęstować się słodkościami, by mieć siłę na dalszą zabawę. Klasa III A pokazała taniec "Belgijkę", którego wspólnie uczyła się na zajęciach artystycznych. Wykonawców nagrodziliśmy gromkimi brawami. Po pewnym czasie do tańca dołączyli się nauczyciele, a później również rodzice. Wieczorem przygotowano kolejną niespodziankę, którą okazały się lody. Każdy z przyjemnością zjadł deser, po czym wróciliśmy do zabawy.

Bal gimnazjalny był bardzo udany. Wszyscy miło wspominają ten wieczór. Jestem pewna, że każdy zapamięta tę uroczystość do końca życia. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.