• Odwiedziny: 320520

Ognisko klas trzecich - czerwiec 2014

Dnia 13 czerwca 2014 roku uczniowie klas trzecich pojechali na ognisko do Przejm. Opiekunami byli wychowcy klas: p. Marzena Lebioda, p. Teresa Roman, p. Jolanta Opalach,

p. Iwona Maj.

Po przyjeździe na młodzież czekało ognisko. Wszyscy rozpoczęli pieczenie kiełbasek. Kiedy skończył się posiłek, chłopcy zaczęli grać w piłkę nożną, a dziewczynki bujały się na huśtawkach i spacerowały. Całą zabawę rozweselała muzyka. Tego dnia swoje urodziny świętowała Weronika. Jej koleżanki z tej okazji upiekły dla niej babeczki. Klasa III A ponownie odważyła się zatańczyć "Belgijkę". W połowie tańca zaczął padać deszcz. Po chwili podjechały autobusy i wszyscy wrócili do szkoły.

Ognisko długo zostanie w pamięci uczniów, ponieważ był to ostatni wyjazd klas trzecich.