• Odwiedziny: 320528

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku o godz. 9.00 odbyła się inauguracja roku szkolnego 2014/2015. Pani dyrektor mgr Jolanta Bączek przywitała z lekka przerażonych pierwszoklasistów, jak również pozostałych uczniów, grono pedagogiczne, pracowników szkoły i rodziców, po czym przystąpiła do omówienia organizacji nowego roku szkolnego. Szczególne słowa zachęty i otuchy skierowane zostały do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Natomiast uczniom klas trzecich pani dyrektor życzyła jak najlepszych wyników na egzaminie gimnazjalnym.

Pani dyrektor mgr Jolanta Bączek życzyła wszystkim samych sukcesów i owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Następnie pani dyrektor odczytała listy uczniów klas pierwszych oraz ich wychowawców. Po części oficjalnej wychowawcy odbyli krótkie spotkania ze swoimi klasami.