• Odwiedziny: 320547

Dzień nauczyciela - 2014

Dnia 14 października 2014 roku w świetlicy Publicznego Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Jednorożcu odbyła się część artystyczna z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Udział wzięli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Jednorożcu pod kierownictwem pani mgr Bożeny Ambroziak, pani mgr Teresy Roman i pani mgr Jolanty Zagożdżon.

Swoją obecnością zaszczycili nas emerytowani nauczyciele szkoły, grono pedagogiczne, Starosta Przasnyski - pan mgr Zenon Szczepankowski oraz pani mgr Barbara Krysiak - Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty w Jednorożcu.

Uczniowie uświetnili ten czas recytacją wierszy oraz śpiewem. Bardzo spodobały się piosenki: "Tyle słońca w całym mieście" w wykonaniu Simony Berg, "Kończy się lato" w wykonaniu Izabeli Małkowskiej i piosenki w wykonaniu Weroniki Grabowskiej.

Na koniec głos zabrała  pani dyrektor mgr Jolanta Bączek, która podziękowała za piękny występ artystom. Następnie głos zabrali pan mgr Zenon Szczepankowski i pani mgr Barbara Krysiak. którzy dziękowali nauczycielom za ich trud i ciężką codzienną pracę w wychowaniu i nauczaniu młodzieży.