• Odwiedziny: 320544

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Tegoroczne uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 uczniowie gimnazjum rozpoczęli  Mszą św. w Kościele pw. Św. Floriana w Jednorożcu. Następnie pani dyrektor mg Jolanta Bączek przywitała serdecznie nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Nauczycielom i uczniom pani dyrektor życzyła mnóstwa sukcesów oraz wytrwałości w codziennej pracy.  Na początku swego wystąpienia pani dyrektor odczytała list Mazowieckiego Kuratora Oświaty Doroty Sokołowskiej skierowany do nauczycieli i uczniów, który między innymi dotyczył zdrowego żywienia. Pani dyrektor mgr Jolanta Bączek również zwróciła się do uczniów, by do szkoły zamiast słodyczy przynosili kanapki, owoce i warzywa.

Następnie pani dyrektor poprosiła o wystąpienie uczniów klas pierwszych wraz z ich wychowawcami. Pani dyrektor mgr Jolanta Bączek zwróciła się do uczniów klas drugich i trzecich, by wspierali uczniów klas pierwszych i służyli im pomocą w tych ich pierwszych dniach szkoły.

Na koniec pani dyrektor mgr Jolanta Bączek życzyła uczniom zdobywania wiedzy i osiągania sukcesów na miarę ich możliwości.