• Odwiedziny: 320318

Ognisko klas drugich - czerwiec 2016

18 czerwca 2016 roku odbyło się ognisko klas drugich gimnazjum w miejscowości Przejmy. Byli to uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Jednorożcu. Nasz autobus

wyjechał spod szkoły o godzinie 9.00.

Po przyjeździe na miejsce udaliśmy się na spotkanie z panią dyrektor mgr Jolantą Bączek oraz organizatorami i przedstawicielami firmy Danone. Na początku spotkania pani dyrektor mgr Jolanta Bączek podziękowała organizatorom za zorganizowanie i przygotowanie ogniska dla uczniów gimnazjum.

Następnie udaliśmy się na krótki poczęstunek w postaci jogurtów, owoców, słodyczy, których fundatorem była firma Danone. Z okazji 25-lecia firmy Danone, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka haseł oraz plakatów dotyczących tej uroczystości, piosenki, skecze  oraz referaty dotyczące zdrowego stylu życia. Odwiedził nas również Wójt Gminy Jednorożec pan Krzysztof Stancel, którego przywitała pani dyrektor mgr Jolanta Bączek. Pan Wójt życzył nam miłego wypoczynku na łonie natury.

Kolejnym punktem było pieczenie kiełbasek. Organizowane były różne zabawy ruchowe i gra w piłkę. Czas umilała nam maskotka firmy Danone, która okazała się dużą atrakcją.

Aleksandra Sienda uczennica klasy IIA