• Odwiedziny: 320576

Wieczorek klas III - czerwiec 2016

Dnia 16 czerwca 2016r. o godzinie 16.00 w świetlicy w Publicznym Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Jednorożcu rozpoczął  się wieczorek klas III gimnazjum. Imprezę prowadził DJ.

Wieczorek rozpoczął się od wystąpienia pani dyrektor Jolanty Bączek i wzniesienia toastu szampanem bezalkoholowym. Wszyscy zasiedli do stołów i tylko nieliczni tańczyli. Po kolejnych utworach DJ zaprosił wszystkich do zabawy i w ten sposób cały parkiet był zapełniony tańczącymi. Uczniowie dedykowali piosenki wychowawcom, Radzie Pedagogicznej i rodzicom, którzy szybko dołączyli do tańca. Uczestnicy wieczorku chętnie wychodzili na parkiet i bardzo ładnie się bawili.

Wieczorek trwał do godziny 21:45. O tej godzinie pani Dyrektor oficjalnie zakończyła zabawę i poprosiła uczniów o opuszczenie świetlicy szkolnej i przygotowanie się do powrotu do domu, na których czekały już autobusy.