• Odwiedziny: 320603

Pierwszy dzień wiosny

W dniu 21 marca 2012 r. uczniowie gimnazjum przywitali pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. O godzinie 9.00 wyruszyli z Marzanną i szli uśmiechnięci i poprzebierani w ciekawe stroje ulicami Jednorożca . Uczniowie wcielili się w różne postacie z bajek. Na placu szkolnym spalili Marzannę jako symbol odchodzącej zimy. Następnie w szkolnej świetlicy oraz na boisku szkolnym odbyły się różne konkursy i zabawy. Chętni uczniowie zaprezentowali się w konkursie "Mam talent" oraz "Piosenki o zdrowiu". Na boisku szkolnym odbyły się zawody sportowe: przeciąganie liny, bieg w workach, mecz piłki nożnej. W sali sportowej dziewczęta rozegrały mecz piłki ręcznej. Po uroczystościach i ogłoszonych wynikach konkursów pełni wrażeń uczniowie czekali na odjazdy autobusów do domów.