Statystyki

  • Odwiedziny: 320612
  • Do końca roku: 134 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kontakt

06-323 Jednorożec

ul. Odrodzenia 13

Tel: (29) 751-84-99

E-mail: gimnazjum-jednorozec@wp.pl

Jesteś tutaj:Start / Wydarzenia / 2011/2012 / Euroweek

Euroweek

      W dniach 25 - 29 marca 2012 r. grupa uczniów naszego gimnazjum brała udział w Ogólnopolskim Obozie Szkoleniowym Euroweek - Szkoła Liderów, który zorganizowany był przez Europejskie Forum Młodzieży, w pięknej górskiej miejscowości - Długopole Zdrój, w pobliżu Bystrzycy Kłodzkiej.

      Euroweek - Szkoła LIderów jest specjalnym obozem edukacyjnym opartym na metodach stosowanych w Unii Europejskiej. Jego celem jest rozwój najcenniejszych obecnie umiejętności społecznych - pracy w grupie, kierowania, prowadzenia prezentacji. Przedstawiane są również informacje o strukturach Unii Europejskiej i możliwościach jakie ona daje. Wszystko to w przystępnej i ciekawej formie inetraktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń w języku angielskim.

      Zajęcia prowadzone były przez szkoleniowców i zagranicznych wolontariuszy Europejskiego Forum Młodzieży z Nepalu, Finlandii, Rumunii, Turcji, Meksyku, Wietnamu, Azerbejdżanu, Peru i Łotwy. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.