• Odwiedziny: 320537

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012.

29 czerwca 2012 roku o godz. 900 nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012, następnie pani dyrektor mgr Jolanta Bączek zwórciła się do wszystkich osób zgromadzonych w świetlicy gimnazjum tymi słowami:

"Pragnę powitać wszystkich tu zgromadzoinych na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2011/2012. Witam rodziców, grono pedagogiczne i Was drodzy uczniowie. Szczególne słowa, chciałabym skierować do uczniów klas trzecich naszego gimnazjum, którzy kończą dzisiaj edukację w tej szkole. Myślę, że czas, który tu spędziliście nie pójdzie w zapomnienie, że dalej będziecie wytrwale dociekać prawdy, sumiennie zdobywać wiedzę w kolejnej szkole, dbać o tradycje naszej Ojczyzny, szanować wszystkich ludzi i pracę jaką wykonują oraz, że będziecie okazywać serdeczność drugiemu człowiekowi. Niebawem, to Wy będziecie decydować o przyszłości tego świata. Niezmiernie mi miło, że mogę Wam pogratulować wytrwałości, podziękować za współpracę, wyrazić słowa uznania za odniesione sukcesy, za pięknie przygotowane apele, za dekoracje oraz za wyniki egzaminu gimnazjalnego. Wasz wynik z języka polskiego jest wyższy od wyniku w województwie mazowieckim. Dziękuję.

Dziękuję rodzicom za współpracę z dyrekcją i wychowawcami, za okazywanie wsparcia dla swoich dzieci, wtedy kiedy czasami brakowało motywacji do nauki, za zwykłe rodzicielskie "dopilnowanie", dzięki którym możemy mówić o sukcesie uczniów. Za to serdecznie dziękuję

Dziękuję wszystkim nauczycielom za to, że przekazują wiedzę i mądrość, za codzienny trud włożony w wychowanie tych młodych pokoleń.

Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły, paniom z sekretariatu oraz obsłudze, pani kucharce za smaczne zupy, panu woźnemu i paniom sprzątaczkom za ład i porządek w szkole.

Dziękuję również sponsorom szkoły pani Iwonie Polakiewicz, właścicielce piekarni "Paula" oraz panu Michałowi Pawelczyk, właścicielowi Zakładu Meblowego "Profit" oraz wszystkim przyjaciołom szkoły. Dziękuję."

Następnie pani dyrektor mgr Jolanta Bączek wraz z wychowawcami wręczyła świdectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2011/2012:

klasa III A

2. Kacper Orłowski

klasa I D

1. Magdalena Jurczak

Pani dyrektor mgr Jolanta Bączek nagrodziła również uczniów za 100% frekwencję, za osiągnięcia sportowe oraz za udział i osiągnięcia w konkursach.

Na koniec pani dyrektor mgr Jolanta Bączek ponownie zwróciła się do uczniów: "Za chwilę rozejdziecie się do klas na spotkania z wychowawcami, chciałabym życzyć wszystkim słonecznych i obfitujących w nowe przeżycia wakacji, fajnych przygód i nowych przyjaciół. Proszę tylko nie zapominajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wypoczynku, wszystkiego dobrego."