• Odwiedziny: 320574

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

3 września 2012 roku o godz. 900 pani dyrektor mgr Jolanta Bączek uroczyście rozpoczęła rok szkolny 2012/2013,  następnie pani dyrektor wygłosiła przemówienie:

"Witam wszystkich tu obecnych na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2012/2013. Witam szanowne grono pedagogiczne oraz wszystkich pracowników szkoły, serdecznie witam nowego księdza Tomasza Czarnowskiego - witam księdza w naszej społeczności szkolnej. Witam Was kochani uczniowie gimnazjum. Mam nadzieję, że minione już wakacje były pełne radosnych przygód, że wróciliście do szkoły z nowymi siłami i optymizmem. Witam przybyłych rodziców. Chciałabym szczególne powitanie jeszcze raz skierować do uczniów klas pierwszych i życzyć Wam abyście w tej nowej szkole odkrywali codziennie nowe i interesujące zjawiska, zdobywali wiedzę i zdobywali sukcesy na miarę swoich możliwości. Życzę Wam wspaniałych przyjaźni i dużo radości z pobytu w tej szkole. Myślę, że koledzy i koleżanki ze starszych klas pomogą Wam odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. "

Następnie pani dyrektor mgr Jolanta Bączek odczytała list Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Po odczytaniu listu pani dyrektor mgr Jolanta Bączek dołączyła swoje życzenie do życzeń Mazowieckiego Kuratora Oświaty i zwróciła się również do nauczycieli, którym życzyła pracy pełnej sukcesów.

Na koniec pani dyrektor mgr Jolanta Bączek przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa w szkole, w drodze do szkoły i powrotnej oraz podczas jazdy autobusem.