• Odwiedziny: 320478

Dzień Nauczyciela

Dnia 12 października 2012 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie klas IIIA, IIIC, IIID i IIA pod kierunkiem pani mgr Jolanty Walczak i mgr Renaty Karbowskiej zaprezentowali część artystyczną składającą się z wierszy, piosenek i scenki prezentującej "nowoczesne pomoce dydaktyczne". Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy Publicznego Gimnazjum, a także nauczyciele emerytowani.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej na uroczystość przybyła wicedyrektor Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu mgr Maria Kowalska i wręczyła nagrodę starosty pani dyrektor mgr Jolancie Bączek. Następnie głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców pani Jolanta Wilga, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły, a na ręce pani dyrektor  bukiet kwiatów. Do życzeń dołączyli się również uczniowie wręczając nauczycielom piękne róże.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor podziękowała młodzieży za przygotowaną akademię i złożyła życzenia wszystkim obecnym pracownikom oświaty.