• Odwiedziny: 320635

Święto Kobiet - 2013

8 marca 2013 roku w naszej szkole tradycyjnie obchodzono Dzień Kobiet. W tym dniu męska społeczność naszej szkoły wręczała kwiaty wszystkim paniom oraz swoim koleżankom z klasy. Z okazji tego święta została również przygotowana część artystyczna pod kierunkiem pań mgr Urszuli Milewskiej i mgr Jolanty Zagożdżon. W pięknej scenerii pełnej uroczych kwiatów uczniowie z klasy III B: Mateusz Myśliński, Daniel Tański, Izabela Małkowska, Ewelina Grabowska, Kinga Skwiot, Katarzyna Fronczak, Klaudia Kowalczyk i I LO:  Adam Gąska, Adam Jóźwik, Jakub Bartosiewicz, Damian Dworniczak, Krystian Kuciński, Paulina Zalewska, Magdalena Grec, Arkadiusz Knebel, Weronika Grabowska przedstawili w zabawny sposób obraz kobiety na tle różnych epok. Występ wszystkim bardzo się podobał o czym świadczyły uśmiechnięte panie i dziewczęta.

Po części artystycznej głos zabrał były dyrektor gimnazjum mgr Zygmunt Smoliński, który złożył życzenia zdrowia, sukcesów i wiosennego spełnienia marzeń wszystkim kobietom, a na ręce pani dyrektor mgr Jolanty Bączek przekazał piękny bukiet kwiatów. Głos zabrał również pan dyrektor mgr Wojciech Walędziak, który również złożył wszystkim obecnym na sali paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

W imieniu wszystkich pań za przygotowanie pięknej części artystycznej i za życzenia podziękowała pani dyrektor mgr Jolanta Bączek.