• Odwiedziny: 320485

Apel Wielkanocny 2013

Wielkanoc to najważniejsze święto w chrześcijańskiej tradycji. To czas nadziei i otuchy. W czasach, gdy człowiek skłonny jest skupiać się raczej na zewnętrznej oprawie tych świąt, warto zastanowić się nad tym, co w nich jest najważniejsze. W atmosferę świąt Wielkanocnych wprowadzili całą społeczność szkolną uczniowie gimnazjum i liceum, którzy zadeklamowali piękne wiersze i zaśpiewali pieśni Wielkanocne. Podczas przedstawienia uczniowie mieli również możliwość oglądania prezentacji multimedialnej, która była tematycznie powiązana z prezentowanym przez młodzież scenariuszem Wielkanocnym. Apel został przygotowany pod kierunkiem pań: mgr Wiesławy Nyśk oraz mgr inż. Marii Pliszki.

Miłym akcentem kończącym apel było obdarowanie Dyrekcji i nauczycieli świątecznymi koszyczkami.

Pani Dyrektor mgr Jolanta Bączek podziękowała zarówno uczniom jak i ich opiekunkom za piękne przygotowanie apelu, złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia, a następnie odczytała list Mazowieckiego Kuratora Oświaty - pana mgr Karola Semika.