• Odwiedziny: 320487

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28 czerwca 2013 roku punktualnie o godzinie 9.00 ostatni raz zabrzmiał dzwonek, który zgromadził na uroczystym apelu kończącym rok szkolny 2012/2013 Dyrekcję szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców. Pani dyrektor mgr Jolanta Bączek serdecznie przywitała wszystkich zebranych na apelu. Na wstępie pani Dyrektor odczytała list pani Krystyny Szumilas - Minister Edukacji Narodowej skierowany do uczniów i ich rodziców, list pana Karola Semik - Mazowieckiego Kuratora Oświaty  z okazji zakończenia zajęć dydaktycznych oraz list pana Marka Michalaka - Rzecznika Praw Dziecka.

Następnie pani Dyrektor podsumowała kończący się rok szkolny 2012/2013 oraz podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły za ich pracę, a uczniom za trud i wysiłek włożony w naukę. Nagrodą dla najlepszych uczniów było  świadectwo z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową.

Wyróżnieni uczniowie to:

III C

Aleksandra Łączyńska

Natalia Maj

Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się również uczniowie, którzy w roku szkolnym 2012/2013 mieli 100% frekwencję.

Nastepujący uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami:

Klasa Imię i nazwisko

Paweł Bednarczyk

Piotr Bednarczyk

Aleksandra Łączyńska

Po raz pierwszym podczas uroczystego apelu została wręczona Magdalenie Sienda nagroda Dyrektora Szkoły za najwyższy wynik szkolny na egzaminie gimnazjalnym.

Również po raz pierwszy została przyznana nagroda Wójta Gminy Jednorożec dla najlepszego sportowca szkoły. Najlepszym sportowcem roku szkolnego 2012/2013 została Natalia Dworniczak.

Następnie głos zabrali przedstawiciele klas drugich, którzy pożegnali uczniów klas trzecich wręczając im na pamiątkę maskotki. Głos zabrali również przedstawiciele klas trzecich, którzy podziękowali Dyrekcji szkoły, nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły.

Na koniec pani Dyrektor mgr Jolanta Bączek życzyła wszystkim miłego i bezpiecznego odpoczynku podczas wakacji.